Players sorted by ratingBo. | Player | Team | T | Fed | ID FIDE | FRtg | ID Nat | NRtg |
---|
1 | Gerard Francois | Vance | 0 | F (814) | 4005139 | 0 | 16972 | 1325 |
1 | Menolascina Francesco | Saint Médard Anderlues 1 | 0 | F (525) | 262080 | 0 | 20412 | 1239 |
2 | Van Hoyweghen Mathis | Saint Médard Anderlues 1 | 0 | F (525) | 254371 | 0 | 16937 | 1167 |
1 | De Noose Clasens Manoa | AR Binche (Primaires) 1 | 0 | F (548) | 246255 | 0 | 14444 | 1150 |
3 | Van Hoyweghen Gabriel | Saint Médard Anderlues 1 | 0 | F (525) | 254380 | 0 | 16940 | 1150 |
4 | Quintin Ilan | Saint Médard Anderlues 1 | 0 | F (525) | 262099 | 0 | 20411 | 1150 |
1 | Heldenbergh Izia | École naniot | 0 | F (601) | 259152 | 0 | 17772 | 1150 |
1 | Haoud Solhan | Saint Médard Anderlues2 | 0 | F (525) | 262072 | 0 | 20442 | 980 |
1 | Awier Mikail | Institut Saint-albert 7 | 0 | (961) | 0 | 0 | 22544 | 700 |
1 | Al Kaabi Ghadeer | Institut Saint-albert 2 | 0 | (961) | 0 | 0 | 22526 | 700 |
1 | Hastire Amelie | La Chouette école de Landelies (Mini) | 0 | (961) | 0 | 0 | 22566 | 700 |
1 | Denet Lucas | École de l'Envol | 0 | (961) | 0 | 0 | 22480 | 700 |
1 | Chiche Hadriel | Athénée Ganenou | 0 | (201) | 0 | 0 | 20866 | 700 |
1 | Vancoillie Thomas | Le Verseau (Mini) | 0 | (0) | 0 | 0 | 20925 | 700 |
1 | Antoine Noa | école communale de Momalle (Remicourt) 3 | 0 | (0) | 0 | 0 | 22329 | 700 |
1 | Bihain Thomas | Ecole Sainte-Elisabeth Rhisnes 2 | 0 | (0) | 0 | 0 | 22555 | 700 |
1 | Vivas Nicolau Eduardo | Ecole européenne I Uccle | 0 | F (244) | 265276 | 0 | 20860 | 700 |
1 | Arnould Louis | AR Binche (Primaires) 2 | 0 | (525) | 0 | 0 | 22562 | 700 |
1 | Krasulia Nina | Institut Saint-albert 6 | 0 | (961) | 0 | 0 | 22539 | 700 |
1 | Brabant Louna | École Saint Rémy 3 | 0 | (961) | 0 | 0 | 22491 | 700 |
1 | Fouquet Leo | Le Verseau 1 | 0 | (0) | 0 | 0 | 20918 | 700 |
1 | Gut Neil | Erpent | 0 | (0) | 0 | 0 | 22283 | 700 |
1 | Chevalier Arthur | école communale de Momalle (Remicourt) 4 | 0 | (0) | 0 | 0 | 22336 | 700 |
1 | Vanlierde Maelle | Institut Saint-albert 4 | 0 | (961) | 0 | 0 | 22532 | 700 |
1 | Leclaire Adrien | École de Walhain | 0 | (541) | 0 | 0 | 22502 | 700 |
1 | Noel Alex | école communale de Momalle (Remicourt) 1 | 0 | (0) | 0 | 0 | 22313 | 700 |
1 | Rollin Louise | école communale de Momalle (Remicourt) 7 | 0 | (0) | 0 | 0 | 22521 | 700 |
1 | Pire Leslie | Saint Médard Anderlues 6 | 0 | (525) | 0 | 0 | 22464 | 700 |
1 | Saligot Zoe | Saint Médard Anderlues 5 | 0 | (525) | 0 | 0 | 22459 | 700 |
1 | Kazakis Cassandre | école communale de Momalle (Remicourt) 2 | 0 | (0) | 0 | 0 | 22323 | 700 |
1 | Abdelmoniem Marwan | ND Lourdes | 0 | (201) | 0 | 0 | 22358 | 700 |
1 | Vandenbilcke Tom | Institut Saint-albert 5 | 0 | (961) | 0 | 0 | 22534 | 700 |
1 | Chevalier Sybille | école communale de Momalle (Remicourt) 5 | 0 | (0) | 0 | 0 | 22337 | 700 |
1 | Gillet Jesse | Ecole Sainte-Elisabeth Rhisnes 1 | 0 | F (901) | 262005 | 0 | 18014 | 700 |
1 | Brichart Antoine | École de Corroy-le-grand | 0 | (541) | 0 | 0 | 22443 | 700 |
1 | Vroman Raphael | École Saint Rémy 2 | 0 | (961) | 0 | 0 | 22486 | 700 |
1 | Charles Thomas | ecole communale purnode | 0 | (0) | 0 | 0 | 20945 | 700 |
1 | Derrider Louis | Le Verseau 2 | 0 | (0) | 0 | 0 | 22427 | 700 |
1 | Belva Raphael | Ecole communale de Vecmont 2 | 0 | F (810) | 0 | 0 | 18957 | 700 |
1 | Messaoudene Sami | Saint Médard Anderlues 3 | 0 | (525) | 0 | 0 | 22412 | 700 |
1 | Lemal Mathis | école communale de Momalle (Remicourt) 6 | 0 | (0) | 0 | 0 | 20783 | 700 |
1 | Thonard Matteo | Institut Saint-albert 3 | 0 | (961) | 0 | 0 | 22529 | 700 |
1 | Menolascina Massimo | Saint Médard Anderlues 4 | 0 | (525) | 0 | 0 | 22418 | 700 |
1 | Freyens Alaric | Institut Saint-albert 1 | 0 | (961) | 0 | 0 | 20952 | 700 |
1 | Martin Adrien | École Saint Rémy 1 | 0 | (961) | 0 | 0 | 22482 | 700 |
1 | Saez Bastidas Devon | Institut Saint-albert 8 | 0 | (961) | 0 | 0 | 22548 | 700 |
1 | Do Rosario Norte Rafael | Ecole communale de Vecmont 1 | 0 | (810) | 0 | 0 | 20882 | 700 |
1 | Dubrulle Lara | La Chouette école de Landelies | 0 | (961) | 0 | 0 | 17251 | 700 |
2 | Monjoie Lucas | École de l'Envol | 0 | (961) | 0 | 0 | 20878 | 690 |
2 | Fuchs Ethan | Athénée Ganenou | 0 | F (201) | 0 | 0 | 17185 | 690 |
2 | Saligot Lorian | Saint Médard Anderlues2 | 0 | (525) | 0 | 0 | 20414 | 690 |
2 | Dero Alex | École Saint Rémy 2 | 0 | (961) | 0 | 0 | 22487 | 690 |
2 | Morissens Clara | La Chouette école de Landelies (Mini) | 0 | (961) | 0 | 0 | 22567 | 690 |
2 | Clancy Andreas | Le Verseau 2 | 0 | (0) | 0 | 0 | 22442 | 690 |
2 | Maillen Titouan | Vance | 0 | (814) | 0 | 0 | 22183 | 690 |
2 | Dewilde Jeroom | École Saint Rémy 1 | 0 | (961) | 0 | 0 | 22483 | 690 |
2 | Aragona Ilan | AR Binche (Primaires) 1 | 0 | (525) | 0 | 0 | 22558 | 690 |
2 | Gerniers Dorian | Erpent | 0 | (0) | 0 | 0 | 22287 | 690 |
2 | Manandise Sylvian | Ecole communale de Vecmont 1 | 0 | (810) | 0 | 0 | 20884 | 690 |
2 | Guerrero Angela | Saint Médard Anderlues 6 | 0 | (525) | 0 | 0 | 22465 | 690 |
2 | Vaspal Julia | Institut Saint-albert 8 | 0 | (961) | 0 | 0 | 22553 | 690 |
2 | Ahlihel Narjis | Institut Saint-albert 6 | 0 | (961) | 0 | 0 | 22540 | 690 |
2 | Benedet Marion | La Chouette école de Landelies | 0 | (961) | 0 | 0 | 17250 | 690 |
2 | Petit Maxence | école communale de Momalle (Remicourt) 4 | 0 | (0) | 0 | 0 | 22338 | 690 |
2 | Ergo Gatien | Ecole Sainte-Elisabeth Rhisnes 1 | 0 | F (901) | 265330 | 0 | 19918 | 690 |
2 | Francois Erwan | École de Walhain | 0 | (541) | 0 | 0 | 22504 | 690 |
2 | Brissa Adrien | École Saint Rémy 3 | 0 | (961) | 0 | 0 | 22492 | 690 |
2 | Docquier Camille | école communale de Momalle (Remicourt) 1 | 0 | (0) | 0 | 0 | 22316 | 690 |
2 | Morucci Raphael | Institut Saint-albert 3 | 0 | (961) | 0 | 0 | 20967 | 690 |
2 | Barcari Emilia | Institut Saint-albert 4 | 0 | (961) | 0 | 0 | 20983 | 690 |
2 | Georgescu Teodor | ND Lourdes | 0 | (201) | 0 | 0 | 22361 | 690 |
2 | Scarano Pietro | école communale de Momalle (Remicourt) 3 | 0 | (0) | 0 | 0 | 22332 | 690 |
2 | Solano Luca | École de Corroy-le-grand | 0 | (541) | 0 | 0 | 22444 | 690 |
2 | Jaeger Tamino | Ecole européenne I Uccle | 0 | (201) | 0 | 0 | 20857 | 690 |
2 | Ngomirakiza Johnny-Mike | Institut Saint-albert 1 | 0 | (961) | 0 | 0 | 20976 | 690 |
2 | Sebahy Alya | Saint Médard Anderlues 5 | 0 | (525) | 0 | 0 | 22460 | 690 |
2 | Coppee Amelia | Institut Saint-albert 2 | 0 | (961) | 0 | 0 | 22528 | 690 |
2 | Watillon Achille | Saint Médard Anderlues 4 | 0 | (525) | 0 | 0 | 22419 | 690 |
3 | Matterne Aymeric | Ecole communale de Vecmont 2 | 0 | (810) | 0 | 0 | 19184 | 690 |
2 | Lambotte Arthur | Saint Médard Anderlues 3 | 0 | F (525) | 0 | 0 | 22277 | 690 |
2 | Brunet Florent | ecole communale purnode | 0 | (0) | 0 | 0 | 22157 | 690 |
2 | Jacques Louis | École naniot | 0 | (961) | 0 | 0 | 22582 | 690 |
2 | Kondo Morgane | école communale de Momalle (Remicourt) 5 | 0 | (0) | 0 | 0 | 22341 | 690 |
2 | Lefevre Elena | école communale de Momalle (Remicourt) 2 | 0 | (0) | 0 | 0 | 22324 | 690 |
2 | Fiorito Theo | AR Binche (Primaires) 2 | 0 | (525) | 0 | 0 | 22563 | 690 |
2 | Jimenez Guerrero Lorenzo | Institut Saint-albert 7 | 0 | (961) | 0 | 0 | 22545 | 690 |
2 | Segretario Maelia | école communale de Momalle (Remicourt) 7 | 0 | (0) | 0 | 0 | 22520 | 690 |
2 | Marcours Clement | école communale de Momalle (Remicourt) 6 | 0 | (0) | 0 | 0 | 22344 | 690 |
2 | Mambweni Kiba Dorian | Institut Saint-albert 5 | 0 | (961) | 0 | 0 | 22536 | 690 |
2 | Princen Gabriel | Le Verseau (Mini) | 0 | (0) | 0 | 0 | 20924 | 690 |
2 | Markos Youssef Lorenzo | Le Verseau 1 | 0 | (961) | 0 | 0 | 22477 | 690 |
2 | Poncelet Arthur | Ecole Sainte-Elisabeth Rhisnes 2 | 0 | (0) | 0 | 0 | 22556 | 690 |
3 | Roche Emmanuel | Athénée Ganenou | 0 | (201) | 0 | 0 | 19391 | 680 |
3 | Juan Dominguez Alizee | école communale de Momalle (Remicourt) 7 | 0 | (0) | 0 | 0 | 22518 | 680 |
3 | De Saedeleer Tom | École Saint Rémy 1 | 0 | (961) | 0 | 0 | 22484 | 680 |
3 | Benedet Aurelien | La Chouette école de Landelies (Mini) | 0 | (961) | 0 | 0 | 22568 | 680 |
3 | El Azaoui Reda | Institut Saint-albert 3 | 0 | (961) | 0 | 0 | 22530 | 680 |
3 | Carlier Gabriel | Saint Médard Anderlues2 | 0 | (525) | 0 | 0 | 20413 | 680 |
3 | Bougmar Sana | Institut Saint-albert 6 | 0 | (961) | 0 | 0 | 22541 | 680 |
3 | Pisano Joshua | École naniot | 0 | (961) | 0 | 0 | 22583 | 680 |
3 | Dereck Nael | École de Corroy-le-grand | 0 | (541) | 0 | 0 | 22470 | 680 |
3 | Job Emmy | Saint Médard Anderlues 3 | 0 | (525) | 0 | 0 | 22413 | 680 |
3 | Medina Solis Logan | École Saint Rémy 2 | 0 | (961) | 0 | 0 | 22488 | 680 |
3 | Neville Daniel | Le Verseau 1 | 0 | (0) | 0 | 0 | 22428 | 680 |
3 | Pecheur Emilien | ecole communale purnode | 0 | (0) | 0 | 0 | 20943 | 680 |
3 | Bauden Dustyn | Saint Médard Anderlues 4 | 0 | (525) | 0 | 0 | 22421 | 680 |
3 | Stafolani Leandro | AR Binche (Primaires) 2 | 0 | (525) | 0 | 0 | 22564 | 680 |
3 | Reul Wilson | école communale de Momalle (Remicourt) 1 | 0 | (0) | 0 | 0 | 22318 | 680 |
3 | Lambert Manon | école communale de Momalle (Remicourt) 5 | 0 | (0) | 0 | 0 | 22342 | 680 |
3 | Amore Felicia | Saint Médard Anderlues 5 | 0 | (525) | 0 | 0 | 22461 | 680 |
3 | Dero Noe | École Saint Rémy 3 | 0 | (961) | 0 | 0 | 22493 | 680 |
3 | Minnen Gabriel | École de Walhain | 0 | (541) | 0 | 0 | 22505 | 680 |
3 | Muhanyi Polisi Jean | Institut Saint-albert 7 | 0 | (961) | 0 | 0 | 22546 | 680 |
3 | Boukamir Nathana | Saint Médard Anderlues 6 | 0 | (525) | 0 | 0 | 22466 | 680 |
3 | Azzaoui Yasmine | Institut Saint-albert 2 | 0 | (961) | 0 | 0 | 20957 | 680 |
3 | Kagnaya Victoria | école communale de Momalle (Remicourt) 4 | 0 | (0) | 0 | 0 | 22340 | 680 |
3 | Clancy Marcos | Le Verseau 2 | 0 | (0) | 0 | 0 | 22445 | 680 |
3 | Hocini Chirine | ND Lourdes | 0 | (201) | 0 | 0 | 22362 | 680 |
2 | Belva Sylvain | Ecole communale de Vecmont 2 | 0 | F (810) | 0 | 0 | 18958 | 680 |
3 | Morrison Lucas | Le Verseau (Mini) | 0 | (961) | 0 | 0 | 22478 | 680 |
3 | Mignon Louis | Ecole Sainte-Elisabeth Rhisnes 1 | 0 | (0) | 0 | 0 | 20929 | 680 |
3 | Vermeiren Max | Institut Saint-albert 5 | 0 | (961) | 0 | 0 | 22537 | 680 |
3 | Leytens Jolan | Ecole communale de Vecmont 1 | 0 | (810) | 0 | 0 | 22516 | 680 |
3 | Martinez Andres | Ecole européenne I Uccle | 0 | (201) | 0 | 0 | 20859 | 680 |
3 | Paolonik Gregoire | AR Binche (Primaires) 1 | 0 | (525) | 0 | 0 | 22559 | 680 |
3 | Pironet Raoul | École de l'Envol | 0 | (961) | 0 | 0 | 22481 | 680 |
3 | Dupont Sacha | école communale de Momalle (Remicourt) 6 | 0 | (0) | 0 | 0 | 22345 | 680 |
3 | Morissens Mateo | La Chouette école de Landelies | 0 | (961) | 0 | 0 | 17252 | 680 |
3 | Marot Gauthier | Ecole Sainte-Elisabeth Rhisnes 2 | 0 | (0) | 0 | 0 | 22557 | 680 |
3 | Geradon Hugo | école communale de Momalle (Remicourt) 3 | 0 | (0) | 0 | 0 | 22333 | 680 |
3 | Hurion Mathys | Erpent | 0 | (0) | 0 | 0 | 22286 | 680 |
3 | Vanaubel Victoria | école communale de Momalle (Remicourt) 2 | 0 | (0) | 0 | 0 | 22325 | 680 |
3 | Kandarouch Sana | Institut Saint-albert 4 | 0 | (961) | 0 | 0 | 20981 | 680 |
3 | Piotrowska Nathalia | Institut Saint-albert 8 | 0 | (961) | 0 | 0 | 22550 | 680 |
3 | Gerard Lorraine | Vance | 0 | (814) | 0 | 0 | 22182 | 680 |
3 | Chaussier Yoann | Institut Saint-albert 1 | 0 | (961) | 0 | 0 | 22524 | 680 |
4 | Cascioli Leandro | Saint Médard Anderlues 4 | 0 | (525) | 0 | 0 | 22422 | 670 |
4 | Rodgers Robert | Le Verseau 1 | 0 | (961) | 0 | 0 | 22476 | 670 |
4 | Nassan Najib | Institut Saint-albert 1 | 0 | (961) | 0 | 0 | 22525 | 670 |
4 | Rosenbaum Sacha | Athénée Ganenou | 0 | (201) | 0 | 0 | 19174 | 670 |
4 | Roulive Enzo | ecole communale purnode | 0 | (0) | 0 | 0 | 22162 | 670 |
4 | Bourgeois Yael | Erpent | 0 | (0) | 0 | 0 | 22285 | 670 |
4 | Etienne Tom | Ecole communale de Vecmont 2 | 0 | (810) | 0 | 0 | 22500 | 670 |
4 | Verhulst Alycia | École Saint Rémy 3 | 0 | (961) | 0 | 0 | 22494 | 670 |
4 | El Kabir Ishaq | Institut Saint-albert 7 | 0 | (961) | 0 | 0 | 22547 | 670 |
4 | Gros Pierrick | École Saint Rémy 1 | 0 | (961) | 0 | 0 | 22485 | 670 |
4 | Morissens Eva | La Chouette école de Landelies (Mini) | 0 | (553) | 0 | 0 | 22585 | 670 |
4 | Gobbo Mattia | Saint Médard Anderlues 6 | 0 | (525) | 0 | 0 | 22467 | 670 |
4 | Gardin Matheo | Ecole communale de Vecmont 1 | 0 | (810) | 0 | 0 | 22515 | 670 |
4 | Watillon Lucien | Saint Médard Anderlues 3 | 0 | (525) | 0 | 0 | 22414 | 670 |
4 | Giunta Axel | Vance | 0 | (814) | 0 | 0 | 20431 | 670 |
4 | Teodoro-Moreno Diego | Saint Médard Anderlues2 | 0 | (525) | 0 | 0 | 22410 | 670 |
4 | Thaimi Lejayne | Institut Saint-albert 8 | 0 | (961) | 0 | 0 | 22552 | 670 |
4 | Rapacz Maciej | Ecole européenne I Uccle | 0 | (201) | 0 | 0 | 20858 | 670 |
4 | Rodgers Audrey | Le Verseau (Mini) | 0 | (961) | 0 | 0 | 22479 | 670 |
4 | Leclaire Tristan | École de Walhain | 0 | (541) | 0 | 0 | 22503 | 670 |
4 | Vanden Eede Talya | école communale de Momalle (Remicourt) 5 | 0 | (0) | 0 | 0 | 22343 | 670 |
4 | Gysemans Caesar | École de Corroy-le-grand | 0 | (541) | 0 | 0 | 20997 | 670 |
4 | Antoine Natan | école communale de Momalle (Remicourt) 4 | 0 | (0) | 0 | 0 | 22330 | 670 |
4 | Cherkaoui Ayoub | ND Lourdes | 0 | (201) | 0 | 0 | 22397 | 670 |
4 | Lebon Tosca | La Chouette école de Landelies | 0 | (553) | 0 | 0 | 22512 | 670 |
4 | Brissa Maxime | École Saint Rémy 2 | 0 | (961) | 0 | 0 | 22490 | 670 |
4 | Amato Hugo | école communale de Momalle (Remicourt) 3 | 0 | (0) | 0 | 0 | 22334 | 670 |
4 | Watillon Eulalie | Saint Médard Anderlues 5 | 0 | (525) | 0 | 0 | 22463 | 670 |
4 | Warenghien Eline | école communale de Momalle (Remicourt) 2 | 0 | (0) | 0 | 0 | 22326 | 670 |
4 | Pieret Salome | École naniot | 0 | (961) | 0 | 0 | 22584 | 670 |
4 | Rollin Arthur | école communale de Momalle (Remicourt) 1 | 0 | (0) | 0 | 0 | 22320 | 670 |
4 | Heylens Harald | École de l'Envol | 0 | (961) | 0 | 0 | 20880 | 670 |
4 | Theyskens Hugo | Ecole Sainte-Elisabeth Rhisnes 1 | 0 | (0) | 0 | 0 | 22554 | 670 |
4 | Nacer Mahera | Institut Saint-albert 2 | 0 | (961) | 0 | 0 | 20977 | 670 |
4 | Hanuise Emma | Institut Saint-albert 4 | 0 | (961) | 0 | 0 | 22533 | 670 |
4 | Annouz Nada | Institut Saint-albert 6 | 0 | (961) | 0 | 0 | 22542 | 670 |
4 | Zaaboul Imrane | Institut Saint-albert 3 | 0 | (961) | 0 | 0 | 22531 | 670 |
4 | De Freyne Manoah | Institut Saint-albert 5 | 0 | (961) | 0 | 0 | 22538 | 670 |
4 | Souhayle Hadji | AR Binche (Primaires) 2 | 0 | (525) | 0 | 0 | 22565 | 670 |
4 | Cocquyt Hoani | AR Binche (Primaires) 1 | 0 | (525) | 0 | 0 | 22561 | 670 |
4 | Clancy Damian | Le Verseau 2 | 0 | (0) | 0 | 0 | 22447 | 670 |
5 | Legreve Anthony | École Saint Rémy 3 | 0 | (961) | 0 | 0 | 22495 | 660 |
4 | Balasse Antonin | école communale de Momalle (Remicourt) 6 | 0 | (0) | 0 | 0 | 22517 | 660 |
5 | Pierre Edouard | Ecole communale de Vecmont 1 | 0 | (810) | 0 | 0 | 20888 | 660 |
5 | Warnon Mathys | ecole communale purnode | 0 | (0) | 0 | 0 | 21230 | 660 |
4 | Absent | Ecole Sainte-Elisabeth Rhisnes 2 | | | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Scalisi Matteo | Sainte Marie Namur 2 | | | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Apers Louisa | Sainte Marie Namur 3 | | | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Francis Valentin | Le Pré Vert 1 | | | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Michez Brogna Antoine | Sainte Marie Namur 3 | | | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Piron Auguste | Le Pré Vert 1 | | | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Amedegnato Maréva | Sainte Marie Namur 3 | | | 0 | 0 | 0 | 0 |
1 | Van Brussel Thomas | Sainte Marie Namur 1 | | | 0 | 0 | 0 | 0 |
1 | Leenaerts Lucas | Ste Marie Flawine 1 | | | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Stoffels Arthur | Sainte Marie Namur 1 | | | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Steingueldoir Gaspard | Ste Marie Flawine 1 | | | 0 | 0 | 0 | 0 |
1 | Rizikova Sofija | Sainte Marie Namur 2 | | | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Steingueldoir Isaac | Ste Marie Flawine 1 | | | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Michez Brogna Pauline | Sainte Marie Namur 2 | | | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Steingueldoir Charlie | Ste Marie Flawine 1 | | | 0 | 0 | 0 | 0 |
1 | Deblende Emma | Sainte Marie Namur 3 | | | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Dibella Noa (Binche) | école communale de Momalle (Remicourt) 7 | | | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Perotta Gennaro | Le Pré Vert 1 | | | 0 | 0 | 0 | 0 |
1 | Pirson Basile | Marchovelette | | | 0 | 0 | 0 | 0 |
1 | Deturck Donatien | Le Pré Vert 1 | | | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Tabureau Clément | Le Pré Vert 1 | | | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Cobut Nathan | Sainte Marie Namur 1 | | | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Socias Vicens Ivy | Sainte Marie Namur 2 | | | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Vuegen Dorian | Marchovelette | | | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Burnotte Constant | Marchovelette | | | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Steingueldoir Charlie | Marchovelette | | | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Pochet Gaëlle | Sainte Marie Namur 1 | | | 0 | 0 | 0 | 0 |